112Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Odaları Tanıtımı

Türkçe Play Odası

Sesli chat siteleri içerisinde genel ilk odadaır , bu odada sadece türkçe hareketli parçalar çalınır sesli siteler içerisinde en büyük türkçe play odasın SesliKalite ailesi bünyesine bağlıdır. Bu odada 4-5 tane sesli sitelerde ki görevlilerden olan görevliler bulunur bunlara sesli chat sitelerinde türkçe play sorumlusu denmektedir.

Yarışma Odası

Sesli siteler içerisinde bu oda genel odalar içerisinde dir sadece yarışmalar yapılır sesli chat siteleri içerisinde en eğlenceli oda bu odadır sesli chat severlerin büyük ilgisini çekmektedir . Sesli Chat siteleri nde bu oda da yetkili kişiler bulur sesli chat sitelerinin sahipleri bu odaya yetkili kişiler koyarak yapılan sesli chat in daha akıcı bir halde olmasını sağlamak istemişlerdir , yarışma düzenini sağlamayı amaçlamışlardır.

Canlı Müzik Odası

Bu odamızda ise yine Sesli siteler içerisinde ki genel oda olup sesli chat sitelerinde bulunan güzel sesli arkadaşların toplanıp sırayla şarkılarını söyledikleri bir odadır , genelde sesli siteler deki sesli güzel olan insanların buluştuğu bir odadır bu odamızda sesli chat siteleri arasında en canlı odalardan birisidir. Sesli chat severlerin yoğun ilgisini üstüne çeken bu odada genelde yetkili kişiler bulunmaz .

Türkiyem OdasıSesli chat odalarında bu odamız Genel her sitede olan Vatanımızın odasıdır , sesli chat sitelerinde bu odada çok büyük rağbet görmektedir en büyük türkiyem odası sesli siteler arasında SesliKalite ailesi bünyesindedir bütün ülküdaşlarımızı bu odamızda görmek istiyoruz .

Yazar :
28 Tem Ctesi 12:22
175 Görüntüleme

Tags:


Gönder

Popüler Yorumlar

BU ALAN ADI SATILIKTIR.İLETİŞİM TEL: 0544 404 84 86
+